Koolisõidu põlvnemisega 2a täkk

Kuulutus loodud: 05-01-2020
Vaadatud: 5141

INGVER CARLA isa: Impact TN (Sir Donnerhall x Krack C), ema : Givenchy Carla (Apache x Contango) Tegelikult on Ingver puhas KWPN aga siiski Eestis sündinud sporthobune. Emale on antud Hollandis mära katsete põhjal Eliit tiitel aretuseks. Givenchy kuulub Hollandi kuulsasse Carla perekonda. Tema isa Apache läks taevastele karjamaadele, just siis kui hakkas suuri sõite sõitma ja võitma. Apachel on üle 1000 järglase. Contango on  legendaarne täkk, kes ei vaja pikemalt tutvustamist. 2014 oli ta KWPN täkkude aretusväärtuse edetabelis Jazzi järel teisel kohal.
Ingver ise on ülimalt meeldiv ja sõbralik poiss. Rahuliku ja lepliku loomuga sünnist saati. Sobib tulevikus kindlasti lastele ja harrastajatele. Liikumiselt tugevalt ülesmäge.
Poiss on väga sotsiaalne ja palju tegeletud. Elanud palju õues ja karjas aga oskab ka boksis olla.  Oskused eakohased. Käib käe kõrval, kordel, annab jalgu, laseb tekitada ja igate pidi näppida. Kasvab ilmselt 165+. Tulevikus kindlasti arvesrtatav võistlushobune ja kindel võistluskaaslane.

Sünniriik Eesti

ÜLEVAADE

Võistlusala : Noorhobune Tõug : Eesti sporthobune Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Täkk Sünniaasta : 2018
Hind : 7500 EUR
Hind ei sisalda käibemaksu

SUGUPUU

Hobuse nimi (maksimaalselt 30 tähemärki) Ingver Carla
Isa Impact TN
Isa isa Sir Donnerhall (Sandro Hitt)
Isa ema Andorra (Crack C)
Ema Givenchy Carla
Ema isa Apache (UB40)
Ema ema NiCarla (Contango)
Ingver Carla
Impact TN
Givenchy Carla
Sir Donnerhall (Sandro Hitt)
Andorra (Crack C)
Apache (UB40)
NiCarla (Contango)

ÜLEVAADE

Võistlusala : Noorhobune Tõug : Eesti sporthobune Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Täkk Sünniaasta : 2018
Hind : 7500 EUR
Hind ei sisalda käibemaksu

KONTAKTID

E-mail: raudselt@gmail.com Telefoni nr.: 44037 58103056 Kontaktisik: Kadri Kullerkupp
Rakvere, Lääne-Viru maakond, Eesti