Müüa suure potentsiaaliga 5a ruun

Kuulutus loodud: 03-09-2020
Vaadatud: 4232

Uut kodu otsib suure potentsiaaliga 5a eesti hobuse ruun (toetusalune). Otsus ei tulnud kergelt, aga läheb ainult väga heasse koju, eesmärgiga näha teda suurel areenil võistlemas!!
Läks eelmisel suvel sadulasse ja näitab kiiret õpet, tahet ja väga vingeid liikumisi. Nimeks Ambur (vanaisa Anakee), mahutab vajadusel ka ponimõõtu ära. Väga sotsiaalne suhtleja, ilma kartusteta (erinevad loomad ja masinad, kõva lärm, kile jne on igapäevased seltsilised ning ei heiduta), probleeme ja tervisehädasid ei esine ega pole ka olnud, laseb rahulikult näppida igalt poolt (vet, sepp, massöör), hetkel elab vabapidamisel, kuid on täiesti harjunud olema ka boksis, treileriga sõber, hambad/vaktsiinid/kabjad/ussikuurid regulaarselt tehtud, karjas ei domineeri, halbu kombeid pole (mine või kõhu alt). Hea eestlane, keda dieedil hoidma ei pea, pigem sööda palju tahad ja püsib ideaalkaalus. Kuni aias süüa jätkub, siis püsib ka ilma elektrita, tühja kõhuga on naabril muru rohelisem ja isuäratavam. Sobiks liikumistelt koolisõitu, aga kindla hüppajaga ka kolmevõistlusesse, sest ei vahi tõkkeid, pingutab et oleks puhas ja pole kordagi tõrkunud (ebakindlusega proovib minna mööda). Täiesti oma mootoriga, pigem väga aktiivne liikuja. Pole vaja isegi säärega puudutada, et juba traaviks ja tagasi tuleb ka udusule märguande peale. Hüpanud kuni 110/115cm, maastikul ei esine probleeme nii üksi kui mitmekesi käies, muidu teinud sääre eest astumisi, 1x jalavahetusi (diagonaalil või kaheksal), õlad sees, kontragaloppi, pikendusi jms, aga kindlasti vajab veel tööd. Täiesti turvaline ja sobib ka algajamale (kui aktiivne liikumine ära ei ehmata), kuid siiski soov on näha teda võistlemas. Hetkel ise ei jõua ja potentsiaalikat hobust ei tahaks raisku lasta. Võistlemas käinud pisematel võistlustel.
Hobune asub Ida-Virus, kuhu saab ka vaatama ja proovima tulla.
Kirjuta mulle, kui just sina vajaksid sellist võistluskaaslast. Alaealiste puhul soovin rääkida treeneri või vanemaga, kes on võimalusest kursis ja elab reaalsuses. Niisama toredaks poniks karjamaale ei anna.

Sünniriik Eesti

ÜLEVAADE

Tõug : Eesti hobune Hobune või poni : Suur poni <148cm Asukoha riik : Eesti Sugu : Ruun Sünniaasta : 2015 Turjakõrgus (cm) : 148 cm
Hind : 6000 EUR

SUGUPUU

Hobuse nimi (maksimaalselt 30 tähemärki) Ambur
Isa Aiken
Isa isa Anakee
Isa ema Roosi
Ema Rosiina
Ema isa Rotser
Ema ema Täpitüdruk
Ambur
Aiken
Rosiina
Anakee
Roosi
Rotser
Täpitüdruk

ÜLEVAADE

Tõug : Eesti hobune Hobune või poni : Suur poni <148cm Asukoha riik : Eesti Sugu : Ruun Sünniaasta : 2015 Turjakõrgus (cm) : 148 cm
Hind : 6000 EUR

KONTAKTID

E-mail: marleentiirik@gmail.com Telefoni nr.: +372 53490606 Kontaktisik: Marleen Tiirik
Ida-Viru maakond, Eesti