Cheyennes Star

Kuulutus loodud: 21-05-2021
Vaadatud: 7245

Pakkuda üks äge 7a. ruun, Cheyennes Star. (Välimuselt Appaloosa)

Heade kommetega, ei hammusta, ega löö. Austab ja usaldab inimest, käest ära ei tõmba, koplis eest ära ei jookse, aedadest üle ei hüppa, austab karjust, isegi ilma vooluta, hirmsates olukordades usaldab inimest ja otsib tuge. Ratsutades alt ära ei tõmba ega jookse. Säilitab külma närvi uutes olukordades, kohaneb uute asjadega kiiresti. Haukuvad koerad, kiljuvad lapsed, plärisevad rollerid, suured traktorid, kombainid, rekkad teda ei sega.

Laseb endaga teha kõiki toiminguid. Sepaga probleeme pole, transportimine on lihtne, läheb ilusti peale, tagasi ei tagurda ega laamenda. Veterinaariga on sõber. Vaktsineerimine, ussirohu andmine, sprei pudeleid ei karda. Seisab seotult ilusti, laseb end pesta probleemidevabalt. Puhastamine, harjamine, saduldamine, tekitamine - ei mingeid probleeme. Tervis on korras. Saab hakkama karjas, kui ka üksik aias. Ei domineeri ega pole kuri teiste hobuste suhtes.

Maastikul saab üksi käia, kaaslasi taga ei otsi ega karju. Ujumas meeldib käia. Sõidab koolisõitu, takistussõitu - mõned tulemused ka ratsanetis olemas. Teinud e-koolisõitu ja osalenud treeningvõistlustel. Ratsutades rahulik, suust pehme - ei vaja lisavidinaid ja abivahendeid, galopp jõuline, mugav sõita. Suvel sõidutab vankriga, talvel saaniga. Igati multifunktsionaalne hobune, kes teeb kõike. Sobilik harrastajale, tädiratsutajale, pere lemmikuks või esimeseks hobuseks.

Kui tunned, et hobune pakub huvi, siis kirjuta mulle ja tule vaata oma silmaga üle.
Asume Tartus, Tähtvere Tallis.
On olemas videod, pildid, küsi julgelt !


Sünniriik Eesti

ÜLEVAADE

Võistlusala : Takistussõit Tõug : Eesti ratsaponi Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Ruun Sünniaasta : 2014 Võistlustase (cm) : 100 cm Koolisõidu tase : A Turjakõrgus (cm) : 167 cm
Hind : 8000 EUR

SUGUPUU

Hobuse nimi (maksimaalselt 30 tähemärki) Cheyennes Star
Isa CHEYENNE'S APACHE STAR
Isa isa Teadmata
Isa ema Teadmata
Ema PRIMROSE
Ema isa PROFIT
Ema ema DAANA
Cheyennes Star
CHEYENNE'S APACHE STAR
PRIMROSE
Teadmata
Teadmata
PROFIT
DAANA

ÜLEVAADE

Võistlusala : Takistussõit Tõug : Eesti ratsaponi Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Ruun Sünniaasta : 2014 Võistlustase (cm) : 100 cm Koolisõidu tase : A Turjakõrgus (cm) : 167 cm
Hind : 8000 EUR

KONTAKTID

E-mail: neleelen@hot.ee Telefoni nr.: +372 58836677 Kontaktisik: Nele Radutski
Pihva, 61407 Tartu maakond, Eesti