Uue kodu otsinguil on 3- aastane potensiaalikas ESH ruun

Kuulutus loodud: 08-09-2021
Vaadatud: 5232

Uue kodu otsinguil on 3- aastane potensiaalikas ESH ruun. Turjakõrgus hetkel 167 cm, aga kasvab kindlasti veel. Uude koju läheb otse kasvatajalt. Hobune on igate pidi terve, toreda iseloomuga ja lihtne käsitleda. Hobuse sugupuus on põimunud nii hüppe kui koolisõidu liinid. (i: Hassan K, i i: Hugh Grant de Muze, e: Piris Lucifera, e i: Blue Horse Lodestar). Ilusate liikumiste ja komformatsiooni tõttu sobiks hästi koolisõitu, aga kuna ta ka hüppamises pole koba, siis miks mitte ka üldiseks harrastushobuks või kolmevõistlusesse.
Hobune on meil põhiliselt elanud vabapidamisel, aga oskab olla ka boksis. Püsib kenasti elektrikarjuses, karjas on pigem kõigiga sõber ega domineeri. Värkimine, transport, ussirohu andmine jms toimingud ei ole probleemiks.
Sadulasse õpetamist alustasime 2021 kevadel, suvel pidas kuuma ja parmupühasid ning nüüd on taas umbes kuukese algratsastuse põhitõdesid omandamas olnud. Sõitnud ratsanikuga kolmes allüüris, hoiab ratanikku (loe: ei ole üritanud temast kordagi vabaneda).
Hobune asub Võrumaal, kuhu saab teda ka vaatama ja proovima tulla. Enne uude koju minekut teeme vet-checki ja allkirjastame ostu-müügi lepingu. Saan aidata ka hobuse transpordiga uude koju!
Video: https://www.youtube.com/watch?v=R6ThuA9Uq3U&t=1s
Vastan hea meelega küsimustele Hamdani kohta tikkmari@gmail.com või Kaldala mahetalu FBs
Hind: 7000 eur /on läbiräägitav!

Sünniriik Eesti

ÜLEVAADE

Võistlusala : Koolisõit Tõug : Eesti sporthobune Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Ruun Sünniaasta : 2018 Koolisõidu tase : A Turjakõrgus (cm) : 167 cm
Hind : 7000 EUR
eur

SUGUPUU

Hobuse nimi (maksimaalselt 30 tähemärki) Hamdan von Kaldala
Isa Hassan K
Isa isa Hugh Grant de Muze
Isa ema Perna (trak)
Ema Piris Lucifera
Ema isa Blue Horse Lodestar
Ema ema Piroschka
Hamdan von Kaldala
Hassan K
Piris Lucifera
Hugh Grant de Muze
Perna (trak)
Blue Horse Lodestar
Piroschka

ÜLEVAADE

Võistlusala : Koolisõit Tõug : Eesti sporthobune Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Ruun Sünniaasta : 2018 Koolisõidu tase : A Turjakõrgus (cm) : 167 cm
Hind : 7000 EUR
eur

KONTAKTID

E-mail: tikkamari@gmail.com Telefoni nr.: Kontaktisik: Mari
Võru County, Estonia