Pilkupüüdev väike taskurakett

Kuulutus loodud: 26-07-2022
Vaadatud: 3910

Uut kodu otsib väikepioni mära Ketifa. Nautinud pikka lapsepõlve ning saduldatud alles aasta tagasi. Väga ilusate liikumiste ning hea peaga võike tegelane, ilmaasjata ehmatama ei kipu ning pukitamiskombed puuduvad. Sõidetud peamiselt ühe inimese poolt kuid teinud trenni ka lastega, sealhulgas päris algajatega. Lapsi hoiab ja arvestab ka puuduvate oskustega ning teeb vajadusel töö suures osas ise ära. Täiskasvanud põhisõitjale vahel näitab iseloomu, kuid allaloopimiskatseid pole ette tulnud. Liikumiselt ja välimikult meenutab rohkem pisikest hobust, ponilik tippimine puudub. Käidud ka maastikul, nii üksi kui sõpradega ning Keti saab hakkama nii sabaraku kui ka juhthobusena. Teised võivad kõrval lollitada, tema kaasa ei lähe.
Hüpates on poni ettevaatlik ja hoolas. Hüpata meeldib ja isegi väga, seega kõrguste kasvamisel võib vahel olla tuline. Parkuurina hetkel hüpatud kuni 75cm, üksikuna 90/95cm. Tehtud tutvust ka krossitakistustega. Lastele pakkunud nende esimesed hüpped kuni 50cm kus ratsaniku töö oli suund näidata ja kinni hoida.

Saanud ka 2019. aastal ühe varsa kes päris ema ilusad pikad jalad ja huvitava värvuse (mära raudjaskirju, varss must leopard)

Ideaalis sobiks mõnele hakkajale lapsele näiteks kolmevõistlusesse. Hoiab oma sõitjat ning usalduse tekkimisel läheb igalt poolt üle ja läbi. Poni saab vaatama tulla Ruila talli. Videod saadaval.

Sünniriik Eesti

ÜLEVAADE

Tõug : Eesti ratsaponi Hobune või poni : Väike poni <140 cm Asukoha riik : Eesti Sugu : Mära Sünniaasta : 2014 Turjakõrgus (cm) : 137 cm
E

SUGUPUU

Hobuse nimi (maksimaalselt 30 tähemärki) Ketifa Kalilah
Isa Kilvet
Isa isa Königsberg
Isa ema Filly-Bella
Ema SCARLETT BINT TOWA
Ema isa Shaitan
Ema ema Honey Moon
Ketifa Kalilah
Kilvet
SCARLETT BINT TOWA
Königsberg
Filly-Bella
Shaitan
Honey Moon

ÜLEVAADE

Tõug : Eesti ratsaponi Hobune või poni : Väike poni <140 cm Asukoha riik : Eesti Sugu : Mära Sünniaasta : 2014 Turjakõrgus (cm) : 137 cm
E

KONTAKTID

E-mail: tinni.katrin@gmail.com Telefoni nr.: 372 58044132 Kontaktisik: Katrin Tinni
Ruila, Harju County, Estonia