School-master M-klass (Ukraina MV osaleja)

Kuulutus loodud: 17-03-2023
Vaadatud: 476

Müüa kogenud schoolmaster, 17-aastane ukraina sporthobuse täkk Bor.
Elanud kogu elu ühes Ukraina tallis ja koolitatud tubli kogenud ratsaniku poolt, kelle sõnul andis see hobune võistlustel alati endast kõik - seda nii omaniku enda kui ka hiljem tema õpilastega võisteldes. Ukrainlannast omanik iseloomustab teda kui õrnahingelist kaisukaru.
Palju võistelnud ratsakooli tublimate õpilastega lasteklassides kuni UA meistrivõistlusteni (M-klass).
Toimib nii trensel- kui kangvaljastusega.
Pole ehk kõige modernsemat tüüpi super liikumistega koolisõiduhobune, aga sooritab harjutused tehniliselt korrektselt.
Treeninguid alustades tuleb arvestada, et tegu on palju läbi elanud täkuga, kes kaotas sõja tagajärjel oma kauaaegse kodu ja läbinud pika tee Eestisse. Kohanemisraskustest ja stressist põhjustatud käitumisprobleeme on esinenud, kuid uue kohaga harjumisel need kaovad. Pärast kõiki üleelamisi ja mõningast tööst maas olemist on hobuse füüsiline vorm taastunud kiirestil. Seenior Bor näeb hea välja.
Iseloomuga hobune, kes vajab uue ratsanikuga harjumiseks aega, kuid vastastikuse usalduse saavutamisel on Su parim sõber, kes annab võistlusareenil endast kõik.

Terviseprobleeme Ukrainas ei esinenud.
Ebapiisaval liikumisel/treeningkoormuse puudumisel on esinenud on tagajalgade turset, mis liikumisel kaob. Hobune ei lonka, samuti ei esine käiguvahet.
Kabjad korras, sepaga sõber.

Võimalikud ka rentimise võimalused, kuid sel juhul jääb hobune Lagedi mõisatalli ja ratsutaja võtab kohustuse seal oma treeneri käe all sõitmas käia. Võimalik broneerida paariks korraks nädalas ka individuaalne maneesi kasutamise aeg.

Kasuta võimalust soetada omale suurepärane schoolmaster selleks ja miks mitte ka veel järgmiseks hooajaks!

PM me WA, Viber; Telegram +372 58084450

Sünniriik Ukraina

ÜLEVAADE

Võistlusala : Koolisõit Tõug : Ukraina ratsahobune Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Täkk Sünniaasta : 2006 Koolisõidu tase : M Turjakõrgus (cm) : 170 cm
ask PM

SUGUPUU

Hobuse nimi (maksimaalselt 30 tähemärki) BOR
Isa Teadmata
Isa isa Teadmata
Isa ema Teadmata
Ema Teadmata
Ema isa Teadmata
Ema ema Teadmata
BOR
Teadmata
Teadmata
Teadmata
Teadmata
Teadmata
Teadmata

ÜLEVAADE

Võistlusala : Koolisõit Tõug : Ukraina ratsahobune Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Täkk Sünniaasta : 2006 Koolisõidu tase : M Turjakõrgus (cm) : 170 cm
ask PM

KONTAKTID

E-mail: info@ratsatunnid.ee Telefoni nr.: +372 58084450 Kontaktisik: Valeria Saber
Лагеди, 75303 Харьюмаа, Эстония