Sultan otsib oma inimest

Kuulutus loodud: 28-06-2023
Vaadatud: 3053

Uut kindlat kätt ja rammusat muruplatsi otsib 9-aastane Sultan ????
Sultan on suurest põlluarmastusest sündinud poisiklutt, tänaseks pallideta. Ta oma loomu poolest paras krutskeid täis kaisupall, kuid suuruse poolest täismees (tk 170+) Kannab ratsanikku kõigis kolmes allüüris, on ka hüpanud, käib maastikul. Vajab kogenud ja kindlat sõitjat, keda ei heiduta vahel ka veidi kiiremad sammud. Ratsakooli pigem ei sobi. Sultan on väga mugava liikumise ja pehme sammuga- kui kööstöö saab sujuma, on sõit puhas nauding.
Sultan vajaks pidevat ja regulaarset treeningut. Maa peal käsitledes kena ja kuulekas, kuid sõites esinevad mõningad käitumuslikud iseärasused, mis on tingitud vähesest sihtotstarbelisest kasutamisest. Veidi roostes siit ja sealt, kuid regulaarse ja sihikindla treeninuga koorub kesta alt välja jõulise ja kena liikumisega hobupoiss.
Seljast-jalgadest pildid olemas, kôik ilus kena. Ühel tagumisel kabjal on lapsepõlvest pärit deformatsioon, kuid ei sega kasutamist ega põhjusta vaevusi.
Elanud siiani vabapidamisel ja ei pilguta silma ka kõige karmima pakasega. Käib ka treileris, boksis viibimine on käkitegu, arst ja sepp on sõber.
Sultani isapoolne vanaisa on Spartacus.
Sultani ema Soome hobune.
Vastutasuks sooviks saada 3900 kohalikku.
Jagan ka hea meelega lisapilte,videoid ja täiendavat infot. Hobune asub Tallinna lähedal Tuulas, saab tulla kokkuleppel tutvuma ja katsetama.

ÜLEVAADE

Hobune või poni : Hobune
Hind : 3900 EUR

SUGUPUU

Hobuse nimi (maksimaalselt 30 tähemärki) Sultan
Isa Supreme
Isa isa SPARTACUS
Isa ema VIA SKY
Ema Saffiini
Ema isa Teadmata
Ema ema Teadmata
Sultan
Supreme
Saffiini
SPARTACUS
VIA SKY
Teadmata
Teadmata

ÜLEVAADE

Hobune või poni : Hobune
Hind : 3900 EUR

KONTAKTID

E-mail: Birgit.saar28@gmail.com Telefoni nr.: 372 53744177 Kontaktisik: Birgit Saar
Tuula, 76618 Harju County, Estonia