KUULUTUSE LOOMINE


Oled otsustanud müüa oma hobuse ning sa oled oma hobuse müügiks ette valmistanud. Müües oma hobust portaali Horses24 vahendusel maksab see kõigest 12.00 EUR, kuid enne kuulutuse loomist peaksid sa olema veendunud, et potensiaalsed ostjad ikka huvituksid Sinu kuulutusest. Lihtsustatult öeldes, loo oma kuulutus korralikult võta aega ning ära kiirusta! Sisesta kuulutusse kogu info oma hobuse kohta ning tõenäosus hobuse müügiks suureneb märgatavalt.

Sisesta kindlasti info, mis teeb sinu hobuse eriliseks. Näiteks Hobuse hea sugupuu võib olla paljude ostjate jaoks väga oluline.

Fotod ja videod on väga olulised infokandjad ning aitavad vältida tühje päringuid ja kontaktisoove. Samas on väga oluline, et fotod ja videod oleksid kvaliteetsed ja näitaksid hobust oma parimast küljest.

Hind. Hind on väga oluline argument kogu müügiprotsessis. Paljudel ostjatel on võimalik leida omale sobiv hobune oma kindla eelarve piires. Nähes, et müüdav hobune on märkimisväärselt üle nende eelarve ei hakka nad Teid niisama huvist tülitama. Samas, kui Te hinda ei määra jääb Teie kuulutus välja mitmetest otsingutest. Kuidas määrata hobusele hinda? Esiteks uuri, millised on teiste samalaadsete hobuste hinnad. Pea meeles, et need on hinnad, mida ostjad küsivad. Tegelik ostu-müügihind on pigem natuke madalam. Hobuse eest liiga kõrget hinda küsides on see üks sagedasemaid põhjuseid, miks hobune jääb müümata. Kui Sa soovid hobusega kaasa anda ka varustuse (sadul, ratsmed jne) märgi see kindlasti kuulutuses.

Pea meeles, et oluline on lisada kuulutuses ka müüja asukoht ning oma kontaktandmed, mida oled nõus avaliku infona jagama!

Enne avaldamist kontrolli oma kuulutus eelvaatest üle ja veendu, et see ei sisalda vigu ning andmed oleksid kõik korrektsed!

HEAD KUULUTAMIST!
Horses24