WICKED MAN

Kuulutus loodud: 18-09-2023
Vaadatud: 421

Oma hingesugulase otsingul on juuli alguses sündinud täkupoiss Wicked Man. Oskab eakohaselt käe kõrval käia ja jalgu anda, sepaga on juba head suhted loodud ja omab barefoot värkimist. Koplis tuleb vastu ja tervitab viisakalt. Igati tore ja sõbralik loom. Alustatud on ka kaheaastase maatööd ning esimene pikem treilerisõit noorhobuste ülevaatusele ja tagasi on edukalt tehtud. Turi on hetkel 160,5 cm ja kasvab veel. Ülevaatusel sai 78,5 punkti, kõrgeim hinne oli 9 ja käitumise eest. Hindeid saab vaadata Gramina tallides toimunud ülevaatuse protokollist.
https://estsporthorse.ee/joudluskontroll/ulevaatuste-tulemused/

Hingesugulaselt ootab ta head kätt ja ühiseid unistusi tippspordis tähtede poole pürgimisest.
Eriti edukad võiksid nad koos olla takistussõidus, sest täkupoisi isa Wodan M on teinud suuri tegusid nii Eestis, kui ka välismaal.

Õige inimese leidmisel on võimalik jätta hobune kasvama oma praegusesse koju sõprade juurde Pilviste talli, kus saab tulevikus ka ratsanikuks ettevalmistuse teenusena juurde osta.

Kui hobune pakub huvi, siis võta ühendust ja lepime kokku kuna vaatama saab tulla, sest oma silm on alati kuningas ja hingesugulast peab nägema.

Ps. Õigele inimesele on pakkuda ka tema ema. Info privaatselt.

Sünniriik Eesti

ÜLEVAADE

Tõug : Eesti sporthobune Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Täkk Sünniaasta : 2021 Turjakõrgus (cm) : 160 cm
Hind : 7000 EUR

SUGUPUU

Hobuse nimi (maksimaalselt 30 tähemärki) WICKED MAN
Isa WODAN M
Isa isa QUIDAM DE REVEL
Isa ema RODANA
Ema CLOOTUS
Ema isa COULTHARD
Ema ema ZUKUNFT ES 415
WICKED MAN
WODAN M
CLOOTUS
QUIDAM DE REVEL
RODANA
COULTHARD
ZUKUNFT ES 415

ÜLEVAADE

Tõug : Eesti sporthobune Hobune või poni : Hobune Asukoha riik : Eesti Sugu : Täkk Sünniaasta : 2021 Turjakõrgus (cm) : 160 cm
Hind : 7000 EUR

KONTAKTID

E-mail: sigrit.luik@gmail.com Telefoni nr.: +37256563767 Kontaktisik: Sigrit Mäeots
Pilviste 10, Karjaküla, 72242 Järva maakond, Eesti